Beky FórumÚj hozzászólás
 Szerző / Téma  Hozzászólás  Dátum / Idő 
TÓTH ILDIKÓ
szemkönnyezés
Tisztelt Béky Úr!

A szemem szinte folyamatosan könnyezik,
este a legintenzívebben. Már sokféle cseppet használtam de sajnos mindig visszatér.
Esetleg valami természetes gyógymód létezik-e erre a problémára.

Várom szíves válaszát,
Tóth Ildikó
2008 Jul 09 13:22
Béky Lászlótó
Ildikó-szemkönnyezés jeligére válasz
Tisztelt Hölgyem !
Vagy zsálya teával-behunyt szemmel-törölgesse a szemhéjat, vagy nyers burgony pakolást tegyen reá- az elsőt pát percig, a másodikat 1o-15 perci-kérem, szóljon vissza hatásról
szeretettel Béky László
2008 Jul 10 20:37
monika
szemkönnyezés
Kedves Doktor Ur,az én problémam; a szemem folyamatosan könnyezik, este nagyon intenziven-nem csip,nem éget.Nagyon sok szemcseppet kiprobáltam már, de egy sem hatott. Segitségét köszönöm. 2008 Oct 04 14:07
Béky Lászlótól
Mónika szemére válasz
Kedves Mőnika!

Javaslom, hogy egy jó nagy burgonyának a végét kanyaritsa ki, homoru formában, s ebbe amélyedésbe helyezze a szemét jó 5-10 oercre, de lehunyt szemhéjjal
Várom a beszámolót, ha lehet most kezdje el !!!
Szeretettel Béky László
2008 Oct 05 07:02
Halász István
szemkönnyezés
Tisztelt Uram!

Elsősorban este és főleg TV nézésekor intenzív szemkönnyezés indul el. Már voltam több szemorvosnál, van több szemüvegem (olvasó, Tv-néző, azaz "messzelátó") használtam több féle műkönnyet, de nem sok sikerrel.
Nagyon zavaró, hogy szinte 10 perces Tv nézés után abba kell hagynom. Tudom, hogy asztigmiám van, melyet a szemüveggel korrigáltak - de eredménytelenül.
Várom szíves tanácsát és terápiás javaslatát.
Köszönettel H. István
2009 Jul 14 14:12
Béky László
Szemkönnyezés jeligére válaszol
Igen Tisztelt Kérdező!
Megtisztelő bizalmát köszönöm
Kére, itt a honlapon a linkek közt klikkeljen a szemészeti logora és ott keresse Dr Ozsváth Mária főorvos Asszonyt
szeretettel
Béky László
2009 Jul 15 08:08
kelemen kriszti
fejfájás
Tisztelt Doktor!

Van egy 6 éves kislányom. Másfél hónapja kezdődtek nála a hirtelen rátörő fejfájás. Ez egyre gyakoribb lett. Naponta hirtelen rátör. A feje tetején érzi ezt. Mostanában elkezdett a jobb szeme könnyezni. Jártunk dr-nál. voltunk vérvételen szemészeten és röntgenen , ahol kizárták az arcüreggyulladást. Beutaltak a Heim Pál kórházba a neurológiára. Nagyon megvagyok rémülve, hogy valami komoly ok állhat a háttérben. Előfurdul gyerekeknél a migrén? Öröklődhető ez a folyamat? Én migrénes vagyok , sőt az édesanyám és a nagymamám is.Lehet, hogy a kislányom ezt örökölte? köszönettel előre is a válaszát
2010 Jan 19 08:34
Béky László
Fejfájás jeligére válaszol
T Hölgyem! Azonnal szakorvoshoz vinni a gyereket és a lakást MŰSZERREL felméretni elektro szmogra
telefon: oo 36 20 916 05 83
szeretettel Béky László
2010 Jan 19 10:29
Bara Ildikó
Állandó szemkönnyezés
Tisztelt Béky Úr!
Anyukámnak kb 1 éve folyamatosan könnyezik a szeme.Voltunk szemészeten,megállapították hogy egy nagyon csúnya fertőzés miatt váladékozik a szeme.Használt is a csepp amit írtak,elmúlt a gyulladás,de a könnyezés nem szűnt meg.Mit tudna nekem ajánlani?Segítségét előre köszönöm.Ildikó
2010 Jan 23 11:17
Béky László
Tisztelt Hölgyem ! megtisztelő bizalmát köszönöm
Sok sikeres megoldás van, de kéne telefonon beszélnünk, hogy jó tanácsot adhassak Kérem hívjon a o6 26 571 138 sz telefonon
szeretettel várom Béky László
2010 Jan 23 12:22
Eszter
szemkönnyezés
Tisztelt Doktornő!
Csak az egyik szemem könnyezik,a szemész Tobra-Dex-et írt fel,de nem múlik el már több hete.Mit tegyek?
2010 Apr 11 15:25
Béky László
T Érdeklődő!
Változatlanul várom telefonhívását a o6 26 571 138 számon
Béky László
2010 Apr 12 07:04
zsocaanna
szem
sziasztok volna 1 kérdésem könyezik a szemem ég a szemem folyik az orom homályosan látok igaz kontaklencsét hordok és vörösek a szemeim és az orom ugy folyik mint a viz nagyon rosz kérem segitsetek mit csinályak ienkor??? 2010 Jun 17 23:38
Béky László
Szem jeligére válaszol
Tisztelt Hölgyem !
A leírtak alapján alapos a gyanú az allergiás nyálkahártya gyulladásra
Kérem, hívjon a o6 26 571 138 sz telefonon
2010 Jun 20 08:35
Péter
Szemkönnyezés
Tisztelt Béky Úr!
Ritkán könnyezik a szemem TV nézés, vezetés közben viszont
rettenetesen csípi ilyenkor a szemem! (Több éve már) Mi lehet a baj, fertőzés? Válaszát köszönöm!
2010 Aug 15 18:07
Béky László
T Uram ! Köszönöm, hogy hívott
Kérem, keressen a o6 26 571 138 sz telefonon, megbeszéljük a teendőket
2010 Aug 17 20:33
Mária
zsálya borogatás
Tisztelt Béky úr!

Az egyik válaszában olvastam, h. a folyamatos szemkönnyezésre zsálya borogatást ajánlott. Szeretném megtudni, pontosan mennyi zsályából és naponta milyen gyakorisággal kezeljük a szemet? Többféle szemcseppet kipróbáltunk, de sajnos, nem segítettek.
Köszönöm válaszát:
Mária
2010 Oct 11 15:58
Béky László
Zsálya borogatás jeligére válaszol
Tisztelt Hölgyem ! A szemet csak szemviditó fűvel, kék búzavirágfúvel, / forrázat/ és o.9 % os só oldattal öblögetjük
Kérem, keressen a 221 72 98 számon szerda déltől
szeretettel Béky László
2010 Oct 12 19:27
Márta
szemkönnyezés
Tisztelt Béky úr!

Segítségét kérném,folyamatosan folyik a könnyem kb 3 hete,de csak a bal szemem könnyezik.Sokat internetezek és tv-zek,de a szabadban is és a cigarettafüsttől is könnyezik végülis most már állandóan és mindentől.Mit tegyek?Várom válaszát,előre is köszönöm!
2011 Jan 18 20:59
Béky László
T Hölgyem !
Egy tisztára mosott burgonyából vágjon ki kiskanállal egy darabkát és a homorultba behunyt szemét illessze be.
Tartsa ott jó náhány percig Naponta ismételje többször mindig friss burgonyával
Ha pár nap múlva nincs eredmény, menjen szakorvoshoz
Szeretettel Béky László
2011 Jan 19 09:25
Márta
szemkönnyezés
Tiszelt Doktor úr! <br /> <br />Köszönöm a segítséget!Most próbáltam ki a burgonyát amit ajánlott és mondhatom nagyon boldog vagyok,mert csodálatos nyugtató érzés volt mikor a szememre tettem hiszen nekem már nem csak könnyezett,hanem folyt a könnyem mint aki sír és most ez elmúlt 15 percig volt a szememen és éreztem,hogy valami elzáródás lehetett mert mint egy csatorna elindult belül a könny és nagyon jó nyugtató hatása is volt,majd megnéztem a burgonyát és érdekes volt,mert a burgonya fele nedves volt a másik fele száraz!Mindenképpen napi 2-szer alkalmazom ezt 4 napon át még akkor is hogy már most jó hatással van és nem folyik a könnyem!Nagyon szépen köszönöm önnek! 2011 Jan 21 16:18
b
Tisztelt Hölgyem !
Gratulálok
Béky László
2011 Jan 22 07:00
katalin
szemkönnyezés
Most már több mint egy éve könnyedzik a szemem.Szemcseppet és szemkenőcsöt irtak föl rá de továbra is könnyedzik de már elviselhetetlen-Kérem szives tanácsát amit előre is köszönök-
Katalin
2011 Mar 06 15:10
Béky László
Kedves Katalin!
Kérem, olvassa el egy kicsit feljebb a burgonyás kezelést, mosogassa öblögesse 0.9 % os tengeri só oldattal szeviditó fű vagy kék búzavírág forrázattal
szeretettel Béky László
2011 Mar 07 09:02
Norbert
Szemkönnyezés
Tisztelt Béky Úr !
Másfél éve bal szemfenéki ödéma alakult ki, fél év után magától elmúlt. Ugyanebben a szememben kb. félévente herpesz vírus jön elő és napokig begyullad tőle a szemem. A gondom, hogy lassan fél éve szinte folyamatosan könnyezik. Lehet valamit tenni ellene ? Amúgy szemnyomás jó, szemüveg nem kell. Leszámítva a könnyezést tisztán látok.
2011 May 17 15:31
Béky László
Kedves Norbert!
A válasz egy sorral feljebb ott van, vagy keressen a o6 30 9 404 179 számon
szeretettel Béky László
2011 May 19 10:59
Ildikó
szem
Tisztelt Doktor Úr !

Azt szeretném kérdezni hogy ha a szemem elég sűrűn viszket és ha megdörgölöm akkor be is szokott pirosodni és éget meg könnyes lesz ,mi a teendő ? kell e valamilyen csepp vagy talán szemüveg ?

Előre is köszönöm a válaszát ...
2011 Jun 08 15:46
Béky László
Szem jeligére válaszol
Kedves Ildikó!
valószínüleg polllen allergia lehet, de kérem nézze meg szemorvos is
Ha megvan az eredmény, tudok javaslatot tenni
szeretettel Béky László
2011 Jun 08 19:21
Kulcsár Borbála
Folyamatos szem könnyezés
Tisztelt Doktor Úr! <br /> <br />Jobb szemem már napok óta folyamatosan könnyezi, szemüveges vagyok először azt hittem hogy romlott a szemem, de nem így történt. Ön szerint mit kellene tennem? <br /> <br />Köszönöm előre is 2011 Oct 17 13:18
Béky László
Szem könnyezés jeligére válaszol
Tisztelt Hölgyem !
Köszönöm kérdését!
Válasz! Azonnal szemorvoshoz menni
szeretettel Béky László
2011 Oct 17 17:43
Vastag Ágnes
szemkönnyezés
Tisztelt Doktorúr!
A könnycsatorna átfecskendezéskor mondta a doktornő, hogy elég nehezen sikerült, volt benne dugulás, vagy szűkület.
Lehet-e valamit tenni ezzel a szűkülettel. Amint hűvösebb van és szeles idő ömlik a könny a szememből, mindkettőből, de főleg a bal szemeből.

Köszönöm segítségét!
Vastag Ágnes
2011 Nov 06 21:18
Béky László
Tisztelt Hölgyem !
Megtisztelő bizalmát köszönöm
Kérdésem !
Volt-e mikrobiológiai tenyésztés a szem váladékából?
Akár igen, akár nem, a gyulladást, az ödémát lehet kisebbíteni speciális szemfürösztéssel, pakolással
Kérem, hívjon a o6 26 571 138 sz telefonon, hogy bővebb információ ismeretében, tudjak tanácsot adni
2011 Nov 08 08:56
szemtelen
szemkönnyezés
nekem mindkettő szemem könnyezik, és oldalt már kicsipte a szemem. nagyon fáj, mit tegyek? köszönöm 2012 Sep 13 19:59
Béky László
Szemtelen szemkönnyezés jeligére válaszo
Tisztelt Érdeklődő!
valószínüleg valamely gyulladásos folyamat az oka, de SOS szeészetre menni
szeretettel Béky László
2012 Sep 14 17:10
Varga Regina
szemkönnyezés
Tisztelt Doktor úr!
Szeretném megköszönni az előző hozzászólónak adott tanácsát a krumplihéjról! Nagypapám évek óta küzdött a túlzott könnyezéssel, de az utóbbi hetekben az már a mindennapi teendőinek elvégzésében is akadályozta, mert úgy folyt a könnye, mintha állandóan sírt volna. Kétkedve, de kipróbálta a krumplihéjas technikát és bevált! Ez már egy hete volt, azóta elmondása szerint egyáltalán nem kell törölgetnie a szemét.

Üdvözlettel: Varga Regina
2012 Sep 29 06:32
Béky László
Tisztelt Hölgyem !
Köszönöm a visszajelzést
Kérem, hogy a szemész szakorvosnak is mondják el ezt az egyszerű, olcsó, hatásos mődszert
Szeretettek Béky László
2012 Sep 30 06:44
O. Flóra
hirtelen szemkönnyezés
Tisztelt Béky László,

megkérdezhetném Öntől, ha megengedi, hogy mi lehet az oka annak, hogy ma többször, minden előjel, ok nélkül csak a jobb szemem elkezdett könnyezni, mintha sírnék? Egyszerűen megtelt, furcsa érzés volt, és kicsordult pár könnycsepp. Nem ég vagy viszket, nem is piros.

Köszönettel:

O. Flóra
2012 Nov 06 15:38
Béky László
Hirtelen szem könnyezés jeligére válaszo
Tisztelt Hölgyem !
ha egy napon belűl nem jobbul, menjen szakorvoshoz
vagy valamely fertőzés, vagy valamely idegen test pl szél fútta por stb mehetett belé
De vájjon ki egy tisztára mosott burgony végéből egy mandulányit és a homoru nyers rész tegy jó öt oercre a behumyt szemére
Ez éltalában segít
szeretettel várom a visszajelzését
Béky László
2012 Nov 06 20:00
O. Flóra
köszönöm
Kedves László,

köszönöm szépen, ma már nem könnyezett, de rá fogom rakni a burgonyát.

Üdvözlettel: O. Flóra
2012 Nov 07 15:01
K. Anett
Szemkönnyezés
Tisztelt Doktor Úr!

Körül- belül 1 napja elkezdett könnyezni a bal szemem. Nem folyamatosan könnyezik, de van hogy fáj is. Mit tegyek?
Várom válaszát.
2012 Nov 24 20:29
Béky László
T Hölgyem !
próbálja ki amit a többiek kérdésére javasoltam, de ha egy két nap alatt nincs javulás, azonnal menjen szakorvoshoz
szeretettel
Béky László
2012 Nov 25 04:52
Maramara
EHO TV műsor
Drága Béky úr. Mélységesen tisztelem önt .Régebben ittam a szavait az EHO Tv-ben.Egyszerűen fel nem tudom fogn, hogy műsorába mért enged be ennyi szélhámost.Mért alacsonyítsa le tudását , mért adja a nevét ehhez a sok semmihez ami csupán az üzletről szól. Nagyot csalódtam önben.Kérem ne járuljon ahhoz, hogy sok szegény hiszékeny embert becsapják.Részletekbe most nem bocsájtkoznék. tisztelettel MARA 2012 Nov 25 17:08
Kurai Erzsébet
állandó szemkönnyezés
Tisztelt Doktor Úr!

Körülbelül 2-3 hónapja könnyezik a szemem és vérbővebb is.
Szemészeti vizsgálaton mindent rendbe találtak Tobradex szemcseppet kaptam már két alkalommal! A kezelés alatt elmúlt a könnyezés, de abbahagyása után 2-3 nappal újra kezdődött a probléma. Segítségét szeretném kérni, előre is köszönöm!
2013 Mar 30 13:04
Béky László
ECHO TV műsor jeligére válaszol
Kedves jó Asszonyom !
Köszönöm, hogy nézi az adást
Kérem, írja meg, hogy konkrétan mi az amivel nem ért egyet
Segítek Önnek, hogy megértse, hogy miről van szó
A műsorba csak olyan rendszer, módszer stb jöhet be, amelyiknem mind hazai, vagy EU azaz CE minősítése van
Várom szíves válaszát és
Áldott Húsvétot kívánok
Béky László
2013 Mar 30 18:42
Béky László
Tisztelt Hölgyem !
Köszönöm, hogy megszólított
Kérem, olvassa el ugyanitt a szemkönnyezésekre adott válaszaimat és azt is hogy mi volt erről a felhasználók véleménye
Ajánlom Önnek is a nyers burgonya kúrát
Egy tisztára mosott burgonyából kiskanállal vágjon ki jó mandulányit
majd a lecsukott szemére tegye rá a burgonya homorú, tehát bemélyedett részét
Jó pá pecig tartsa ott, majd szükség szerint naponta többször ismételje
Áldott Husvétot kívánok
Béky László
2013 Mar 30 18:47
K.Kornélia
erős szemkönnyezés
Tisztelt Doktor Úr!

Olvasva, a honlapján a hasonló gondokkal küszködő betegeket,
megpróbálom én is a krumplival történő kúrát.
Régóta könnyezik leginkább a balszemem, s valóban sok szemcsepp, szemgél sem okozott eredményt,ill.javulást.
Először a hőmérséklet tényezőkre gondoltam, hideg-meleg hatása, de akkor is folyik a könny a szememből, ha zárt helyen és egyenletes szobahőmérsékletben vagyok. S valóban ennek az erős
könnyezésnek az a veszélye, hogy előbb - utóbb elfertőződik a szem, mert gyakran kell törölgetni. 2 éve volt minkét szem erős káprázása és szúró érzés miatt, lézeres műtét, üvegtest leválás miatt.

Kérdésem: lehetséges - e, hogy az erős szemkönnyezés összefügghet - e ezzel, noha ezzel a problémával 4-5 hónapja küszködök.
Megköszönve válaszát tisztelettel üdvözlöm !
2013 Apr 08 12:23
Béky László
Tisztelt Hölgyem !
A válaszom:
Lehet ok okozati összefüggés a műtét és az állapot közt, főleg, ha elötte nem könnyezett!!
Kérdésem :
Volt-e mikrobiológiai rezisztencia vizsgálat a szem váladékból?
A burgony kúrán kívüli teendők:
mosogatás, öblögetés élettani konyhasó oldatban
A hoozávaló oldat és fürösztő eszköz a patikában kaphat
Öblögethet továbbá szemviditó fú forrázattal, kék búzavirág szirom forrázattal is
Lehet a talpon a szem zónát masszírozni /nézze meg az interneten a talptérképen, hogy hol van /
Nem ihat tejet, nem ehet margarint, semmit ami édes és fehér liszt van benne és ami füsrölt vörös árú.
Ehető: hal, tojás, baromfi, sok főleg lila zöldség
minimális teljes őrlésű gabona
Ha hagymát, fokhagymát, tormát vág vagy reszel, hajoljon fölé, ez ugyan megindítja a könnyezést, de fertőtlenít is
Pár hét múlva kérem a válaszát
Béky László
2013 Apr 09 05:56
Marianna
szemkönnyezés
T.doktor úr! Március hónapban volt egy középfülgyulladásom aminek a következménye, hogy az arcom jobb fele ideggyulladást kapott nem tudtam rendesen becsukni a szemem ezért műkönnyet is használtam.Mára szerencsére rendeződött a dolog csak most meg folyamatosan könnyezik az említett szemem ez mitől lehet? 2013 Jun 22 11:34
Beky László
Szemkonnyezesre valaszol
T,holgyem. Válasz a fentiekben. Beky laszlo 2013 Jun 22 18:05
BaráthAlexandra
könnyezés
Tisztelt uram <br /> <br />Miért könnyezik mindig a szemem esténkét amikor egy 12 éves gyerek vagyok?Kiprobáltam egy szem cseppet,de az se hatott.Köszönöm a segitségét 2013 Aug 23 08:12
Béky László
Kedves Alexandra!
Kérem, hogy valamelyik szülőd keressen a 06 30 940 41 79 mobilon
szeretetttel Béky László
2013 Aug 24 20:44
 Új hozzászólásTetejére
about EasyForum! 0.010 másodperc